رنگ کردن دیوارهای گچی و رنگ نخورده با دیوارهای رنگ شده تفاوت دارد. نمی توان مستقیما رنگ مورد نظر را بر روی دیوار گچی در ساختمان نوساز به کار برد. ابتدا باید دیوارهای گچی روغنکاری شود. و برای این کار شما می توانید از روغن الیف استفاده کنید. این روغن با ایجاد چسبندگی بین رنگ و دیوار های گچی، موجب پوشش دهندگی بهتر رنگ ساختمان خواهد شد.
بتونه کاری نیز یکی از کارهای اصولی است که باید قبل از رنگ آمیزی انجام شود. اگر دیوارهای شما درز یا ترک دارد این کار را انجام بدهید. این کار نیاز به مهارت و تخصص نقاش دارد اما با کمی دقت در ابعاد کوچک تر خودتان می توانید انجام بدهید. در نظر داشته باشید بتونه کاری به تنهایی برای زیرسازی رنگ کافی نیست. حتما باید روغن کاری نیز انجام شود.
سنباده کاری دیوار یکی دیگر از مواردی است که در رنگ آمیزی بر روی دیوارهای گچی باید انجام شود. سنباده کاری اولیه سطحی است و زیاد نیازی به ریزه کاری نمی باشد. بعد از این مرحله می توان یک دست آستر بر روی دیوار زد و سپس سنباده کاری دقیق تر و ظریف تر نهایی را انجام داد. سپس می توان آستر دوم را بر روی دیوار انجام داد و پس از خشک شدن رنگ رویه را بر روی دیوار به کار برد.
برای رنگ آمیزی دیواری که قبلا رنگ شده نیازی به روغن کاری نیست ولی لکه گیری و ترمیم ترکها، سنبادهکاری، آستر اول و دوم حتما قبل از رنگ آمیزی نهایی انجام شود.
خشک شدن هر یک از مراحل قبلی برای تثبیت رنگ رویه بسیار ضروری است.
 

  

 

تماس با ما

 همراه مدير فروش احسان كرمپور:           ۰۹۹۰۷۳۴۸۲۳۲     
   •                                                          ۰۸۳-۳۴۳۰۸۰۲۰ 
   •                                                             ۰۲۱-۸۹۷۸۴۹۲۳  
   •                                           [email protected]

آدرس

  • آدرس کرمانشاه- شهرک صنعتی فرامان بلوار امیرکبیر
  • روزهای کاری :               شنبه تا چهارشنبه   ۱۶-۸