با توکل بر خداوند یکتا شرکت سفیران پوشش سیرنگ یاسین دارای تیم تحقیقاتی جوان و تحصیلکرده که همگی از فارغ التحصیلان پژوهشگاه پلیمر و پتروشیمی ایران و دانشگاه رازی کرمانشاه می باشند، با تکیه بر دانش، تجربه و تعهد تاسیس شده است.
 
این شرکت با برند " اردیبهشت" و پشتوانه چندین سال تلاش و پژوهش در زمینه تولید انواع پوشش های ضد خوردگی فعالیت تولیدی خود را آغاز کرده است و در تولید انواع رنگ های صنعتی، تخصصی و فوق تخصصی، رنگ های پوشش کف (  freesolvent)، اپوکسی و پلی اورتان، ترافیک های سرد و عابر پیاده، رنگ های ضدخوردگی مقاوم در برابر خورنده های دریایی، جلبک و خزه و رنگ های آلکیدی و نمای ساختمان، رنگ های پایه آبی (water based paint)، رنگ های نسوز سیلیکونی مقاوم تا 1200 درجه سانتی گراد، لاک های براق و پایدار در برابر نور uv و عوامل جوی، از متخصصین با تجربه در ساخت رنگ و رزین که سی سال در صنایع رنگ و رزین نقاط مختلف کشور به عنوان مدیر فنی مشغول خدمت بوده اند، بهره می برد.
 
مسئولین و متخصصین این شرکت، جهت هر گونه مشاوره و راهنمایی در اجرای رنگ، در خدمت گروه های عظیم صنعتی، کارخانه ها ، صنایع فولاد، کشتی سازی و کارخانه های یخچال و آبگرمکن سازی در اسرع وقت اعلام آمادگی می نمایند. هدف اصلی تیم سفیران، کمک به بی نیازی کشور از واردات رنگ های خاص (high tech) و تولید انواع این رنگها شامل رنگ های دریایی، ضد آتش و دیگر رنگ های نوین و صادرات این رنگ ها به کشورهای همسایه می باشد.
 
مدیر عامل شرکت جناب آقای دکتر میثم ملکی فارغ التحصیل رشته مهندسی صنایع پلیمر در مقطع Ph.D از پژوهشگاه پلیمر و پتروشیمی ایران می باشند.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

تماس با ما

 همراه مدير فروش احسان كرمپور:           ۰۹۹۰۷۳۴۸۲۳۲     
   •                                                          ۰۸۳-۳۴۳۰۸۰۲۰ 
   •                                                             ۰۲۱-۸۹۷۸۴۹۲۳  
   •                                           [email protected]

آدرس

  • آدرس کرمانشاه- شهرک صنعتی فرامان بلوار امیرکبیر
  • روزهای کاری :               شنبه تا چهارشنبه   ۱۶-۸